У сучасних букмекерських контор досить великий асортимент подій. Можна вибирати змагання і турніри в різних спортивних дисциплінах. Любителі футболу, баскетболу, плавання, хокею, боротьби, боксу, бігу, атлетики і навіть кіберспорту можуть знайти, на що поставити.

Багато досвідчених беттерів вважають за краще робити ставки на теніс. Причому, далеко не всі вони є такими вже затятими шанувальниками даного виду спорту. Чимало гравців вибирають саме цей напрямок виключно тому, що вчасно використавши правильний прогноз на теніс, можна отримати виграш з набагато більшою ймовірністю, ніж, наприклад, поставивши на футбольний, або баскетбольний чемпіонат.

Природно, що для розуміння того, як правильно ставити на тенісні події, потрібно розібратися з основними стратегіями ставок в даному виді спорту.

Ставки на теніс: що врахувати і як виграти?

Тим, хто збирається ставити на тенісні змагання, корисно знати, що при цьому варто враховувати:

 • Жіночі та чоловічі матчі мають суттєві відмінності. Коли змагаються представниці прекрасної статі, хід гри нерідко вирівнюється через слабку подачу однієї з суперниць;
 • Якщо ставити на події жіночих тенісних змагань, можна зірвати куш на брейках. Що до чоловічих матчів, більше шансів дасть ставка на перемогу того гравця, що подає (при стратегії «Драбинка»);
 • Ставки на теніс при зустрічі сильного і слабкого спортсменів найкраще робити за системою «Догін» (ставлять на те, що аутсайдер не програє, наприклад, більше 5 разів);
 • Трапляється так, що на корті опиняються гравці, які мають невеликі травми. Участь у матчі дозволить зберегти очки або призові, але подібні події, м’яко кажучи, не надто гарні для тих, хто націлений на великий виграш;

Види ставок на теніс

Перш, ніж братися за справу, потрібно розібратися, якими бувають ставки на теніс, як виграти в тому чи іншому випадку і якій стратегії варто віддати перевагу.

У букмекерстві існує 3 категорії ставок:

 1. Поодинокі;
 2. Експрес;
 3. Системи;
ПоодинокіОдиночна ставка стане виграшною виключно в тому випадку, якщо вийде вгадати результат спортивної події. Стратегія ординарів найкраще підходить новачкам, які ще тільки розбираються у всіх тонкощах цього виду спорту і вчаться робити правильні прогнози на теніс.
ЕкспресПри експрес-ставках необхідно вгадати не менше 2 результатів різних тенісних івентів. У цьому випадку обов’язково потрібна стратегія. Зате в разі виграшу вийде зірвати набагато більший куш, ніж при поодиноких ставках. Для гравців експреси набагато безпечніші, ніж одиночні ставки, оскільки підчас парі можна допускати деяку кількість помилок, які передбачає обрана система.
СистемиЯкщо вибирати одиночні ставки на теніс, коефіцієнти повинні бути гранично вірні. За системою «2 з 3» при одному невірно спрогнозованому результаті коефи за одну і другу виграшні ставки множаться один на одного (коли вгадані всі 3 ставки, множаться, відповідно, 3 коефіцієнта). При цьому, гравець отримує прибуток, як за експрес-ставку. Правда, така стратегія хороша виключно для тих, хто глибоко розбирається в тенісі і знає всі його нюанси й особливості беків.

Ставки на теніс: стратегії на фаворитів

Як правило, якщо в матчі присутній явний фаворит, то коефіцієнти ставок на нього досить-таки низькі. Це означає, що поставивши на того, хто найімовірніше переможе, навряд чи вдасться багато виграти. В середньому, коефи на фаворитів становлять 1,06-1,2%, не більше того.

Важливою особливістю тенісу є те, що кожна граюча сторона представлена лише одним спортсменом. Сильні гравці вважають за краще дотримуватися заздалегідь обраної стратегії і берегти сили. На фаворита краще ставити в лайві. Якщо вибирати такі ставки на теніс, стратегія буде полягати банально в тому, щоб «упіймати» найвищий коеф.

Перш, ніж ставити, потрібно вибрати контору, що дає максимальний коефіцієнт. Потім знадобиться проаналізувати форму спортсмена і зрозуміти, що дасть йому перемога в турнірі. Коли фаворит травмований, або часто помиляється, найкраще вибрати якусь іншу стратегію.

Треба стежити за негативними форами. Якщо слабший гравець не бере навіть свої подачі, коефи за ставками на його суперника практично ніколи не піднімаються. В даному випадку, найкраще поставити в кінці 1-го гейму, як тільки гра обох спортсменів отримає оцінку.

Ставки на теніс: стратегія фора (гандікап)

Фора являє собою різницю між кількістю ігор, сетів. У тенісі фора не така, як у футболі або у хокеї. Не важливо, хто стане переможцем, беттеру треба обчислити виключно те, з якою різницею це трапиться. Такий підхід дозволяє отримувати чималі виграші, роблячи ставки на теніс, фора – не така вже складна стратегія, до того ж, її досить просто обчислити. Спочатку слід розглянути, які бувають беки по форам:

 • Позитивний;
 • Негативний;
 • Нульовий;
 • По сетам;

Серед тих, хто регулярно робить ставки на теніс, стратегія гандікап вважається однією з найпопулярніших і часто використовуваних. Проте, вирішивши скористатися нею, доведеться вивчити, що являє собою кожен з беків по форам.

Позитивний бек – це кількість додаткових ігор, додана до геймів того тенісиста, який програє. Перш, ніж поставити, потрібно визначити, скільки брейків може зробити слабший спортсмен і чи здатний він на те, щоб взяти чужу подачу.

Коли робляться ставки на теніс, фора, що рівна нулю, позначає перемогу одного з відносно невеликою страховкою.

Негативний бек – це коли Додаткові гейми віднімаються з тих, які набрав переможець. Той гравець, на якого ставлять, повинен добре тримати власну подачу та вести сет максимально стабільно.

Фори по сетах найкраще підходять для новачків, охочих розібратися в тому, що являє собою гандікап.

Стратегія на брейки

Корисно знати, що якщо використовувати стратегію на брейки, роблячи ставки на теніс, коефіцієнти будуть максимально високими. Справа в тому, що в даній спортивній дисципліні дуже багато брейків, тобто, виграшів на чужих подачах. Саме тому букмекерські контори дають на брейки коефи до 3,0.

Підхід, який отримав назву «Догін», найкраще підходить для жіночого тенісу. Спортивна статистика свідчить, що брейки частіше зустрічаються у тенісисток, ніж у тенісистів. Топові гравці-чоловіки майже в 80% ситуацій беруть власні подачі. Отже, робити ставки краще на середніх спортсменів. Якщо гра відбувається на килимі або ґрунті, стратегію краще змінити. Справа в тому, що від такого покриття м’яч відскакує повільніше і це істотно допомагає приймаючому тенісистові.

Перш, ніж ставити, бажано вивчити статистику перемог хоча б одного із гравців. Вона повинна бути хоча б 70% (чим більше, тим краще).

Ті ставки на теніс, відгуки про які переважно позитивні, можуть стосуватися не тільки стратегій на брейки або фори. Деякі беттери цілком успішно ставлять на перше очко і навіть на точний рахунок. На перше очко зручно робити ставки початківцям гравцям. В цьому випадку, їм не знадобиться стежити за ходом всієї гри, досить визначити, за ким буде перемога в 1-му сеті. Варто враховувати, що коефи на того тенісиста, що подає, як правило, вищі, ніж на приймаючого. Ставити на точний рахунок досить-таки ризиковано. Доведеться вгадати не лише переможця, але й кількість набраних ним очок. При такому підході потрібне ретельне вивчення спортивних біографій (і статистики ігор) тенісистів, які беруть участь у змаганні.

У цілому, є кілька важливих аспектів, які слід врахувати тим, хто збирається робити ставки на теніс: коефіцієнти, стратегії, тип покриття корту, а також продуктивність (і загальний фізичний стан) гравців. Якщо проаналізувати все перераховане вище і правильно вибрати підхід, є всі шанси отримати чималий виграш за ставкою.