Любителі азарту і погоні за виграшем можуть ставити на різноманітні спортивні події. Букмекерські контори пропонують парі для цінителів футболу і хокею, боротьби і плавання, баскетболу та інших спортивних дисциплін. Чимало беттерів обирають ставки на настільний теніс, відгуки про який вказують на те, що цей вид спорту не такий популярний, як інші, а значить, тут реальніше укласти парі на більш вигідних умовах. Щоб шанси на виграш були максимальними, слід досконало вивчити особливості цього спорту і те, як саме робити ставки на різні події зі світу настільного тенісу.

Тонкощі і секрети ставок на настільний теніс

Настільний теніс – це спорт, який ідеально підходить для парі в лайві. Трансляції змагань цілком легально можна подивитися в приміщенні букмекерської організації, або по телевізору (чи на відповідних спортивних веб-ресурсах). Дана спортивна дисципліна відрізняється від інших тим, що вона дуже непередбачувана. Наприклад, якщо в даний момент гравці ведуть рахунок 8:4, то це зовсім не означає, що переможе обов’язково той, хто зумів заробити 8 очеів. Саме тому досить складно робити прогнози на настільний теніс, Україна – країна, де цей спорт не став особливо популярним, так що інформації про робочі стратегії по ньому не так вже й багато. Щоб вибрати найбільш підходящу стратегію, простіше за все буде вивчити правила і особливості гри, а також ознайомитись із найпопулярнішими гравцями даного виду спорту.

Змагання складається з декількох партій, кожна з яких починається з подачі. Як випливає з назви, гра ведеться на спеціальному столі, посередині якого розташовується сітка. Один з гравців подає м’ячик, підкидаючи його і потім штовхаючи ракеткою, його суперник повинен відбити м’яч на бік другого гравця. Світові тенісні турніри складаються, як правило, з 3-7 партій. Стратегія ставок на настільний теніс по тоталу передбачає попереднє ознайомлення з регламентом обраної спортивної події. Простіше кажучи, перед тим, як укладати парі, слід дізнатися, скільки партій буде в обраному турнірі.

Нерідко опоненти закінчують гру з рахунком 10:10, в такому випадку, переможцем буде визнаний той, хто відірветься від суперника на 2 очка. Це називається гра в «Більше-менше». У настільному тенісі не буває нічиєї.

Тонкощі ставок на настільний теніс:

 • Коефи в лайві змінюються підчас кожного розіграшу, цим варто користуватися, щоб «ловити» вилки;
 • Теніс абсолютно не підходить для парі на результат, оскільки передбачити, чим скінчиться турнір, практично неможливо. Котирування на чисту перемогу рідко перевалюють за 1,2, вони не приносять особливого прибутку;

Перераховані вище особливості обов’язково варто враховувати при виборі стратегії для спортивних ставок.

Ставки на настільний теніс: найбільш ходові стратегії

Існують різні підходи до укладення парі на змаганнях з даного виду спорту. Найбільшого поширення набули 5 стратегій:

 • Ставки на результат;
 • Парі на фору;
 • Ставки на тотал;
 • Парі на точний рахунок;
 • Ставки на результат однієї партії;
 • Ставки на результат Ставити на результат досить-таки просто. По суті, це парі на перемогу або програш певного спортсмена. Як саме або з яким рахунком він (чи вона) переможе або зазнає невдачі, в даному випадку, не важливо. Парі на фору Фора – перевага одного тенісиста перед іншим, виражена в голах, партіях, сетах або очках. У настільному тенісі є 2 варіанти парі на фору:
  • За очками в грі;
  • По партіям;
  Вирішивши ставити на мінусову фору за очками в грі, доведеться бути максимально уважним, оскільки спортсмен може за очками з форою виграти, але в матчі програти. Ставки на настільний теніс в лайві з форою гарні виключно тоді, коли один із суперників має відносно невелику перевагу і для перемоги треба лише здобути перемогу в 1 розіграші. У цій ситуації другий гравець, найімовірніше, свідомо програє, щоб кинути всі сили на перемогу в наступному сеті. Якщо рахунок 10:6, фора буде -4,5. Коли рахунок 10:7, фора -3,5. При рахунку 10:8 фора -2,5. Ставки на тотал Парі на тотал – ще один варіант, як робити ставки на настільний теніс, Україна, як і інші країни, дозволяє беттерам реалізовувати різноманітні підходи в гонитві за удачею. Як і у випадку з форами, тут існує кілька варіантів:
  • Парі на індивідуальний тотал обох тенісистів;
  • Загальний тотал за кількістю очок;
  • Тотал змагання по партіях;
  Не можна однозначно стверджувати, що якийсь із варіантів дає більше шансів на виграш або є більш універсальним. Кожен з них підходить для певних умов. Потрібно пам’ятати, що ставки на настольний теніс в лайві будуть змінюватися для кожного з розіграшів. Чим більше при цьому вилка, тим краще. Загальний тотал – це сума індивідуальних тоталів (за очками). Найчастіше букмекери пропонують зіграти саме його. Втім, можна укладати парі на тотал по партії не тільки на загальну суму очок, але й на індивідуальні результати окремих спортсменів. Тотал по партіях менш ризикований, правда, шансів на великий виграш по ньому практично немає. Проте, такий підхід досить популярний серед гравців, оскільки дозволяє укладати парі з мінімальним ризиком. Парі на точний рахунок Ще один варіант того, як робити ставки на настільний теніс, стратегії подібного роду приваблюють гравців високими коефіцієнтами (а значить, можливістю зірвати великий куш). Ставки на результат однієї партії Меншою популярністю користуються ставки на результат певного відрізка гри. Тобто, парі заключається не на всі змагання і навіть не на якусь окрему партію, а на певний часовий проміжок. Можна також пробувати ставити на те, скільки партій буде в матчі або намагатися вгадати, парну чи непарну кількість разів зіграють тенісисти в обраних змаганнях. Останній варіант являє собою щось схоже на рулетку, він дуже простий, але, на жаль, не обіцяє захмарних виграшів.

Ставки на фаворита, що поступається

Оскільки в настільному тенісі практично завжди існує явний лідер і, відповідно, аутсайдер, найбільшу популярність отримала стратегія ставок на настільний теніс на фаворита, який поступається.

Цей підхід розрахований на ситуацію, коли тенісист, який програє, тимчасово захоплює перевагу, а букмекер при цьому підвищує коефи на перемогу лідера. В такому випадку, треба найпильнішим чином стежити за поєдинком в live-режимі. Ближче до закінчення кожної партії за рахунок досвіду і майстерності лідер буде докладати більше зусиль для того, щоб завоювати очки. Щоб така стратегія була успішною, корисно вивчати прогнози на настільний теніс, Україна – не та країна, де дана спортивна дисципліна особливо популярна, проте, знайти інформацію про спортивні події в світі тенісу не складає труднощів. Найкраще освітлюють тенісні матчі (і навіть віщають в live-режимі) такі букмекери, як «1хставка» та «Фонбет».

Важливо пам’ятати, що ніхто не застрахований від невдалих серій, але потрібно розраховувати свій банк так, щоб можна було хоча б 7 разів поспіль зробити ставки на настільний теніс, Україна – не та країна, де даний вид спорту дуже поширений, але при розумному підході вигравати на тенісних парі цілком реально.

Щоб спортивні парі приносили прибуток, потрібно враховувати багато факторів, роблячи ставки на настільний теніс: стратегії, спортивну біографію гравців, їх загальний стан і навіть кількість сетів в матчі.