Футбол – один з найпопулярніших видів спорту в світі. Кількість його шанувальників обчислюється не сотнями і не тисячами, а мільйонами вболівальників з усіх куточків планети. Цілком логічно, що багато спортивних фанатів роблять ставки на футбол, Україна – одна з тих країн, де даний вид спорту набув величезного поширення. А значить, багато українських букмекерів пропонують укладати парі на регіональні, національні і, звичайно ж, міжнародні чемпіонати з футболу. Щоб азарт і гонитва за удачею принесли успіх, потрібно зрозуміти, як робити ставки на футбол сьогодні і що важливо при цьому враховувати.

Успіх футбольних парі майже стовідсотково залежить від 2 факторів:

 1. Правильний вибір букмекера;
 2. Підбір підходящої стратегії;

Само собою, що не варто забувати і про банальне везіння. Проте, досвідчені беттери майже завжди ставлять гроші так, щоб, як мінімум, не опинитися «в мінусі».

Як вибрати букмекера для футбольних ставок

З тих пір, як влітку 2020 року легалізувалися азартні ігри, кількість букмекерів, які працюють з українськими користувачами, увесь час зростає. Надійніше всього користуватися послугами тих беттерів, які мають позитивну репутацію і довіру клієнтів, а ще пропонують вигідні умови для парі на футбол, сьогодні коефіцієнт ставок у таких організацій більш високий, ніж у більшості їх конкурентів.

Вибираючи букмекера для футбольних парі, варто звертати увагу на наступне:

 • Глибина розпису футбольних ставок в прематчі;
 • Кількість варіацій пропозицій для ставок в лайві;
 • Котирування і маржа;

Корисно також вивчити, наскільки зручно проводити фінансові операції (поповнювати рахунок, виводити виграш) через сайт, або мобільний додаток тієї чи іншої контори, а також наскільки добре працює служба клієнтської підтримки обраного букмекера.

Глибина розпису ставок – ніщо інше, як число пропозицій беттінгової контори, підготовлене для того, щоб робити кращі ставки на футбол сьогодні ще до початку гри. По суті, це варіативність результатів і ринків, на які можливо укладати спортивні парі. Поки що користувачі оцінюють глибину розпису вручну, тобто, суб’єктивно, але цілком ймовірно, що в найближчому майбутньому з’являться відповідні сервіси.

Число варіантів пропозицій для лайву засноване на широті розпису по подіях зі світу футболу. Щоб зробити ставки на футбол сьогодні в live, потрібно спочатку зрозуміти, скільки ринків пропонує обраний букмекер і які результати доступні для найприбутковіших парі. Як і попередня характеристика, цей аспект теж оцінюється клієнтами вручну.

Що до маржі і котирувань, тут у всіх українських беттінгових контор проглядається одна тенденція: чим важливіше подія, тим, відповідно, вище коефи на неї. Наприклад, найбільші котирування букмекерів на Чемпіонат світу (або подібні змагання світової значущості). На дрібні регіональні ігри коефіцієнти настільки малі, що нерідко навіть укладати парі на них не має сенсу.

Прогноз ставок на футбол сьогодні безкоштовно можна переглянути на сайтах багатьох букмекерських організацій. Крім умов для заключення парі слід звертати увагу на маржу. Чим вона нижча, тим вигідніше гравцям ставити на той чи інший чемпіонат.

Стратегії на найкращі ставки на футбол сьогодні

Потрібно розуміти, що ніщо не гарантує виграш від ставки на футбол, сьогодні стопроцентний позитивний результат можуть пропонувати хіба що шахрайські контори. Проте, правильно вибравши стратегію і букмекера для ставок, отримати досить непоганий прибуток цілком реально.

Існує чимало стратегій на футбольні парі. Тим, хто ще не визначився, яких правил варто дотримуватися, щоб зробити кращі ставки на футбол сьогодні, буде корисно ознайомитися з основними тактиками укладання парі:

 • Ставки на результат гри в основний час;
 • Парі на результат матчу;
 • Парі на точний рахунок;

Парі на результат в основний тайм – один з найпопулярніших способів робити ставки на футбол, Україна представляє всі можливості для того, щоб отримувати високий прибуток від даної стратегії. Мова про те, що багато українських букмекерів пропонують досить вигідні умови для подібних футбольних парі. Найбільшого поширення набули 2 типи ставок – це азіатський гандикап і 1-Х-2 (перемога – нічия – програш).

Ставка за типом 1-Х-2 означає, що гравець укладає парі на те, що обрана ним футбольна команда виграє, програє або зіграє матч в нічию. Такий варіант відмінно підходить новачкам, які поки не освоїли всі тонкощі футбольного беттінгу. Вивчивши прогнози на футбол, сьогодні цілком реально з великою долею ймовірності вгадати, чим закінчиться той чи інший чемпіонат. Як правило, в такому типі парі «1» позначає перемогу домашньої ФК, «Х» – це нічия, а «2» – перемога команди, яка приїхала в гості.

Азіатська фора (або гандикап) була створена спеціально для виключення нічиєї з результатів. Це робить ігри трохи більш цікавими і захоплюючими. Букмекери пропонують гравцям фору, яка додається до голів, забитих однією командою, або навпаки віднімається з її голів. Наприклад, фора в +1,5 гола означає, що якщо гравець додасть ці 1,5 гола до вже забитих м’ячів обраної команди і це число буде більше, ніж у суперника, то парі стане виграшним.

Щодо ставок на результат матчу, тут все гранично ясно. Парі полягає на те, яка команда переможе (в основний або додатковий тайм). За точними результатами прогнози на футбол сьогодні не такі вже й однозначні, так що отримати прибуток від подібного парі непросто.

Багато гравців вважають за краще робити ставки на подвійний результат (подвійний шанс). Це можливість укласти парі на 2 з 3 можливих результатів футбольної гри. У даної ставки бувають такі варіації:

 • Виграють або грають в нічию господарі поля (1Х);
 • Отримають перемогу або нічию гості (Х2);
 • Виграють або господарі або гості (12);

Для такого парі не важливий ні час гри, ні рахунок, з яким здобуде перемогу один із суперників, має значення виключно результат.

Як варіант, можна укласти парі не на весь матч, а на один його тайм. До слова, така стратегія нерідко використовується тими, хто тільки починає ставити на футбол, сьогодні коефіцієнт ставок на подібні парі досить вигідний, так що зірвати пристойний куш цілком реально. Дана тактика спрацьовує, коли грають команди, відомі відмінним захистом. Ідеально, якщо обидва суперники приблизно рівні за силою. В такому випадку, вони майже завжди закінчують перший тайм в нічию. Поставивши на такий результат першої частини матчу, є всі шанси виграти.

Майже всі беттінгові організації, що працюють в Україні, пропонують досить широкий вибір футбольних подій. А значить, вибравши відповідний івент і визначившись зі стратегією укладення парі, гравці можуть отримати досить великий прибуток. Виведення коштів (як і поповнення рахунку) займає лічені хвилини і не представляє особливої складності. Досить пройти верифікацію (перевірку даних, що були вказані при реєстрації) і вказати, куди повинні надійти фінанси (на банківський рахунок, на карту або на електронний гаманець). Ставки на футбол – захоплююче і приємне заняття, здатне принести не лише гострі емоції чи відчуття, а й непоганий дохід.